РУС
УКР
ENG

Квест у реальному житті

Вас з друзями зачиняють у кімнаті, повній загадок та головоломок. Ваша мета — за одну годину знайти спосіб вийти.

Квест-кімнати в Вінниці як гідний конкурент популярним розвагам

Вінниця – популярна локація серед туристів не тільки з України, а й з інших країн світу в основному завдяки фонтанам, які за красою і феєричністю світломузичних постановок навряд чи поступаються всесвітньовідомим фонтанам в Дубаї. Крім того, у місті знаходиться безліч цікавих музеїв, серед яких особливої ​​уваги заслуговує музей Пирогова та ставка Гітлера. Але це все цікаво приїжджим ... Для вінничан вже давно не в дивину ні фонтани, ні історичні пам'ятки.

Квест кімнати в Вінниці - чудова альтернатива вже давно набридлим розвагам. І хоча такого роду квести в Вінниці з'явилися зовсім недавно, багато хто вже встиг по достоїнству оцінити їх неординарність і захопливість.

Що ж таке квест-кімната? Квест-кімната - це неординарна командна гра, де учасники спільними зусиллями повинні знайти вихід із замкнутого простору. При цьому, у квест-кімнаті моделюються абсолютно різні ситуації, залежно від обраної тематики. Різноманітність тематичних напрямів квестів вражає! Так, у квест кімнаті ви можете потрапити в фантастичний світ далекого майбутнього або загадкового минулого, відчувши себе героєм-розвідником, детективом або казковим персонажем. До речі, квест-кімнати в Вінниці розраховані як на дітей, так і на дорослих, тому кожен, незалежно від віку, зможе на годину перенестися в зовсім інший світ, який обрав сам.

Так, квести в Вінниці можуть перенести вас в часи Другої світової, де ви в ролі розвідника повинні проникнути у ворожу ставку Вервольф і добути найважливіші документи, від яких залежить доля сотень тисяч людей. Для цінителів комедійного жанру «Замкнені» (Вінниця) пропонує квест-кімнату за мотивами фільму «Сам удома», де команда в ролі грабіжників повинна переграти Кевіна і встигнути вибратися з кімнати до приїзду поліції. Вам знадобиться добряче постаратися, активувавши і логіку, і кмітливість, щоб встигнути всього лише за годину виконати поставлене завдання і вийти з квест-кімнати переможцем. До речі, якщо команда не встигне за годину вибратися з квест-кімнати (Вінниця це або будь-яке інше місто), гра зупиняється, двері відкриваються, а ви залишаєтеся в повному здивуванні, гадаючи, де ж допустили помилку. Ну, а щоб здогадки, як же треба було діяти, так і не залишилися пустими припущеннями, завжди можна повернутися і спробувати вибратися ще раз!

FAQ

1. Що це таке?
Замкнені — це квест у реальному житті. Вас з друзями зачиняють у кімнаті, повній загадок та головоломок. Ваша мета — за одну годину знайти спосіб вийти.
2. Що трапиться, якщо ми не встигнемо за годину?
Через годину кімната відкривається і гра зупиняється. Для того, щоб дізнатися, чим закінчується історія, Вам доведеться прийти ще раз ;)
3. Скільки осіб можуть брати участь у грі?
У кожного квесту є своє обмеження. У більшості квест-кімнат грає команда, яка складається з 2-4 гравців, в кімнатах формату 3/4 – від 1 до 3 осіб.
4. Нас п'ятеро (або більше) осіб, чи можемо ми грати разом?
Так, ви можете зіграти в квест-кімнаті "Чужі: Возз'єднання" (до 6 осіб), одному з квестів VR 2.0 (теж до 6 осіб) або позмагатися у батлі "Смертельний коктейль" (дві команди до 4 осіб грають один проти одного). Ви також можете просто забронювати кілька кімнат на одній локації і порівняти враження.
5. Як взяти участь у грі?
Перейдіть на сторінку квеста зі списку, виберіть зручну дату та час і забронюйте гру. Приходьте за 5-10 хвилин до початку.
6. Скільки коштує гра?
Вартість гри складає від 400 до 1300 гривень з команди. Вона залежить від формату квесту, дня тижня та часу доби. Найзручніше дивитись ціни ігор на сторінці розкладу.
7. Чи потрібні які-небудь спеціальні знання та вміння?
Спеціальні знання та уміння для успішного проходження гри не потрібні, але вам знадобляться уважність та кмітливість, а також командна робота.
8. Якщо ми не зможемо розгадати яку-небудь загадку?
Якщо під час гри Ви зайдете у глухий кут, можна попросити підказку, і наш оператор обов'язково допоможе.
9. Чи можна подарувати гру?
Так, замовте наш подарунковий сертифікат.
10. У мене залишились ще питання. Що робити?
Просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас чином.