РУС
УКР
ENG
Новий

Одного разу у Техасі

Ковбої та бандити Техасу любили навідатись у салун «Бича голова». Вони пили віскі, грали в карти і, звичайно, палили з револьверів. Крім цього, там був один із найкращих борделів Дикого Заходу. Всі знали цей салун та його власника – Сліпого Джонні. Кажуть, він непогано заробив на своїх відвідувачах і приховав чимало золота. Але позавчора Сліпий Джонні раптово зник. Бандити вже встигли перевернути салун, та золото так і не знайшли. Як і самого Джонні.

Ви – постійні відвідувачі салуна «Бича Голова», не можете змиритися із закриттям улюбленого закладу. Шериф повинен прибути за годину і опечатати місце злочину. Встигніть до його приїзду розкрити таємницю господаря салуна та знайти його золото.

Квест розрахований на 2-4 гравців

Тривалість квесту: 60 хвилин

Мінімальний вік учасника: від 16 років

Місце проведення: Київ

пров. Гуцала, 5

Телефон: +380 93 544 63 17


Забронювати час


Фото учасників
 

8 відгуків про квест:

 
Даша Заболотняя
були Замкнені 46 хвилин
10.05.2022
 

Безперечно одна з найкращих кімнат мережі "Замкнені". Ми з друзями в захваті! Чудові декорації та атмосфера справжнього "Дикого Заходу". Рекомендую як новачкам, так і досвіченим квестерам) Окремо хочу подяковати привітному персоналу, адже це в сфері розваг є дуже важливим фактором. Чекаємо на відкриття нових кімнат на цій локації, дякую, "Замкнені" за такі емоції!