УКР
ENG
рус

Аватар: порятунок Пандори

Пані та панове, ви в Пекельній брамі – найбільшій колонії людей на цій клятій планеті. Там, за дверима, кожна істота, яка літає або повзає, хоче вбити вас. Місцеві племена гуманоїдів, що звуться Наʼві, пускають стріли з нейротоксинами, які зупиняють сердце за хвилину. Хочете жити? Неухильно дотримуйтесь правил сурової Пандори. Відсьогодні ви Вчені! Ваша місія – дослідити Пандору, щоб зрозуміти, як людство може безпечно викачувати унобтаній, та зруйнувати будь-який місцевий супротив.

Серйозно? Зруйнувати? Але ж це чарівний край, з дивовижними лісами, неповторною флорою та фауною та унікальною культурою. Нехай солдафони думають, що їм заманеться – ми маємо зрозуміти, як врятувати ці землі від жадібної корпорації.

Отже, ви готові? Тоді надягайте скафандри та готуйте свої зоряні шатли. Пункт призначення - Пандора.

Квест розрахований на 2-4 гравців

Тривалість квесту: 60 хвилин

Мінімальний вік учасника: від 16 років

Місце проведення: Київ

пров. Гуцала (колишній Кутузова), 5. Вхід з боку Немировича-Данченко

Телефон: +380 93 544 63 17


Забронювати час


Фото учасників
 

17 відгуків про квест:

 
Олег Комірний
були Замкнені 50 хвилин
07.10.2023
 

Це наш другий квест і знову перемога! Кімната продумана до дрібниць. Завдання різноманітні, технологічні, цікаві і дуже реалістичні. 50 хвилин пролетіли швидко і на драйві. Всім рекомендую взяти участь в порятунку Пандори :) Наступний квест теж одразу забронювали, тож до зустрічі!