РУС
УКР
ENG

Смертельний Коктейль

Душею нашого тихого та затишного закладу завжди був бармен. Вiн вітався з постійними відвідувачами по імені, підтримував будь-яку розмову та відмінно робив найпопулярніші коктейлі.
Вчора його вбили у власному барі. Причому це вочевидь зробив хтось зі своїх. Ви – молоді співробітники ФБР, і вам необхідно розкрити справу, поки її не віддали цим телепням з міської поліції. Щоб зрозуміти, що тут відбулося, доведеться розшукати всі докази, розкрити таємниці “веселого та дружного” колективу, знайти вбивцю та зрозуміти його мотив. І, звісно, часу у вас на все не більше 45 хвилин – доки не повернулися “колеги”.
Стане ця справа трампліном у кар`єрі чи першою суворою доганою із занесенням в особисту справу, залежить тільки від вас.


БАТЛ – це формат, в якому дві команди можуть змагатися один з одним в режимі реального часу і бачити прогрес суперника, що дуже захоплює. Квест-кімнату створено в двох примірниках, в кожному з яких встановлено шкалу прогресу вашої команди та команди суперника. За 45 хвилин ви з`ясуєте, хто швидше розв`язує наші загадки.


Крім того, ви можете грати в цій кімнаті і одною командою. В такому випадку, умови гри будуть ті ж самі, що і в звичайних квест-кімнатах.

Квест розрахований на одну чи дві команди, 2-4 гравця кожна

Тривалість квесту: 45 хвилин

Мінімальний вік учасника: від 16 років

Місце проведення: Київ

вул. Саксаганського, 45

Телефон: +380 97 862 69 67


Забронювати час


Фото учасників
 

12 відгуків про квест:

 
Неизвестный Пользователь
були Замкнені 44 хвилини
11.11.2019
 

Играли командой 3 на 3 человека. Формат "батла" добавлял перчинки. В целом, квест не очень тяжелый. Так как мы играли в квест-комнате только первый раз, этот вариант был оптимальным. Задания не слишком легкие и не слишком сложные. Как раз золотая середина, рекомендую!