УКР
ENG
рус

Джуманджі Є безперебійне живлення

Ви – старшокласники, але, як і всі діти, бешкетуєте на уроках. Одного разу після зірваного уроку вас залишили відбувати покарання на складі . Оглядаючи складське приміщення, ви знаходите стару приставку з написом "Джуманджі". Під'єднавши її до телевізору, ви чуєте шалений ритм барабанів.

3... 2... 1...

Ви потрапили в іншу реальність. Ласкаво просимо до Джуманджі, гравці! Мета гри – пройти її до кінця та залишитися живими. Для цього доведеться розгадати численні головоломки, обійти хитрі пастки, щоб вибратись з цього божевільного світу. Вам недоступна допомога зовні, а запасних життів немає. Кожному персонажу буде доступний свій амулет, його сила проявиться у потрібний час. На вас чекають найнеймовірніші пригоди в вашому житті.

Квест розрахований на 2-4 гравців

Тривалість квесту: 60 хвилин

Мінімальний вік учасника: до 14 років з дорослими, від 14 без

Місце проведення: Київ

пров. Гуцала (колишній Кутузова), 5. Вхід з боку Немировича-Данченко

Телефон: +380 93 544 63 17


Забронювати час


Фото учасників
 

32 відгука про квест:

 
Олег Комірний
були Замкнені 47 хвилин
04.03.2024
 

На цей квест хотіли давно, але донька рік тому була вже на ньому, тому чекали нагоди піти з іншим учасником команди. Нарешті мрія здійснилась і ми змогли поринути в чарівний світ Джуманджі. Пройшли на драйві завдяки злагодженій роботі всіх учасників команди. Майже на початку взяли 1 підказку (якби були трохи сміливіші, то впоралися б без неї). Традиційно виконали всі завдання вчасно і змогли вибратись. Порадували кількість загадок і оформлення кімнат. Всі механізми працюють злагоджено і чітко, завдання логічні і різноманітні. Як завжди, потрібно бути максимально уважним до деталей і не боятись експериментувати. Квест 100% рекомендуємо до проходження, не залишить байдужим ні дорослих, ні підлітків. Бажаємо і вам вчасно вибратись з незвичайного світу Джуманджі, хоча в такому місці я б залюбки залишився :)

 
Що по світлу?