РУС
УКР
ENG

Квест у реальному житті

Вас з друзями зачиняють у кімнаті, повній загадок та головоломок. Ваша мета — за одну годину знайти спосіб вийти.

Квест-кімнати «Замкнені» в м. Львів

Повний старовинної чарівності Львів сам наче величезна квест-кімната. Вузькі звивисті старовинні вулички зберігають багато загадок, розгадати які може далеко не кожен. Зате перед тим, як піти на прогулянку середньовічним містом, ви завжди можете зробити своєрідне тренування в квест кімнатах Львова від «Замкнені».

Команда «Замкнені», що складається з провідних професійних сценаристів і декораторів, запрошує вас випробувати щось незвичайне - перенесену в реальність суміш ігор «Вийди з кімнати» і «Приховані предмети». Це унікальна можливість застосувати і розвинути свої здібності, проявити кмітливість, уважність і вміння бачити як деталі, так і ситуацію загалом, навчитися аналізувати запропоновані варіанти і вибирати з них єдиний правильний.

Подібна пропозиція звучить не тільки інтригуюче, а й зухвало. Можливо, хтось навіть здасться, не спробувавши своїх сил і не дізнавшись смак перемоги. Але оператори ігор в квест кімнатах Львова та інших містах «Замкнені» за потреби прийдуть вам на допомогу і дадуть підказку. Крім того, наші квест-кімнати у Львові створені тільки для команд з двох-чотирьох учасників. Тому успішне проходження будь-якої квест-кімнати багато в чому залежить не тільки від вашої уважності і кмітливості, а й від уміння правильно організувати командну роботу.

Це буде дуже цінний досвід перш за все для дітей. У Львові на сьогоднішній день у нас є п'ять квест-кімнат, з яких всі розраховані на учасників від восьми років (за умови супроводу дорослими). Квест-кімната в ігровій формі допоможе дітям не тільки потренувати свій інтелект і вміння бачити приховане, а й відчути згуртованість сім'ї, що вкрай важливо для гармонійного і всебічного розвитку маленької особистості. Та й батькам, безумовно, буде цікаво і навіть трохи кумедно поспостерігати за своєю дитиною, що опинилися в незвичайній для неї ситуації, а також, якщо знадобиться, допомогти і підтримати її.

Але не варто думати, що квест-кімната «Замкнені» у Львові - це розвага тільки для дітей. Ми також пропонуємо заглянути в пащу божевілля і втекти з психіатричної лікарні, де вас утримує «Страшна Організація» для проведення жахливих експериментів. І пам'ятайте, що час обмежений - всього година, щоб налагодити контакт з іншими полоненими, вибратися самим і допомогти своїм друзям покинути ці моторошні стіни.

Звертаємо вашу увагу, що кожна квест-кімната «Замкнені» у м. Львів розташована в зручному місці, поруч з визначними пам'ятками, а дві квест кімнати знаходяться в самому центрі Львова на Площі Ринок.

FAQ

1. Що це таке?
Замкнені — це квест у реальному житті. Вас з друзями зачиняють у кімнаті, повній загадок та головоломок. Ваша мета — за одну годину знайти спосіб вийти.
2. Що трапиться, якщо ми не встигнемо за годину?
Через годину кімната відкривається і гра зупиняється. Для того, щоб дізнатися, чим закінчується історія, Вам доведеться прийти ще раз ;)
3. Скільки осіб можуть брати участь у грі?
У кожного квесту є своє обмеження. У більшості квест-кімнат грає команда, яка складається з 2-4 гравців, в кімнатах формату 3/4 – від 1 до 3 осіб.
4. Нас п'ятеро (або більше) осіб, чи можемо ми грати разом?
Так, ви можете зіграти в квест-кімнаті "Чужі: Возз'єднання" (до 6 осіб), одному з квестів VR 2.0 (теж до 6 осіб) або позмагатися у батлі "Смертельний коктейль" (дві команди до 4 осіб грають один проти одного). Ви також можете просто забронювати кілька кімнат на одній локації і порівняти враження.
5. Як взяти участь у грі?
Перейдіть на сторінку квеста зі списку, виберіть зручну дату та час і забронюйте гру. Приходьте за 5-10 хвилин до початку.
6. Скільки коштує гра?
Вартість гри складає від 400 до 1300 гривень з команди. Вона залежить від формату квесту, дня тижня та часу доби. Найзручніше дивитись ціни ігор на сторінці розкладу.
7. Чи потрібні які-небудь спеціальні знання та вміння?
Спеціальні знання та уміння для успішного проходження гри не потрібні, але вам знадобляться уважність та кмітливість, а також командна робота.
8. Якщо ми не зможемо розгадати яку-небудь загадку?
Якщо під час гри Ви зайдете у глухий кут, можна попросити підказку, і наш оператор обов'язково допоможе.
9. Чи можна подарувати гру?
Так, замовте наш подарунковий сертифікат.
10. У мене залишились ще питання. Що робити?
Просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас чином.