РУС
УКР
ENG

Квест у реальному житті

Вас з друзями зачиняють у кімнаті, повній загадок та головоломок. Ваша мета — за одну годину знайти спосіб вийти.

Квест кімнати в Кривому Розі

Квест кімнати (Кривий Ріг це, Одеса або будь-яке інше місто) мають шанувальників і серед дітей, і серед дорослих. Це цілком логічно і зрозуміло, адже квест-кімнати, крім іншого, створюються і з оглядом на різні вікові категорії. Але також варто зауважити, що гравців таких квестів можна класифікувати і за іншим принципом: геймери і ті, хто ніколи не захоплювався комп'ютерними іграми.

Чому важливо розділяти учасників квестів «Замкнені» саме на такі категорії? Квест-кімнати багато хто вважає втіленням комп'ютерної гри в життя, тому люди, які ніколи не хворіли геймерством, свідомо не хочуть навіть пробувати зіграти в такий квест, вважаючи його просто черговою нецікавою і безглуздою іграшкою. Хоча насправді той факт, що квест-кімнати привертають увагу навіть завзятих геймерів, - це красномовний показник захопливості і незвичайності такого ігрового формату, адже сучасного геймера дуже складно задовольнити (і ще складніше здивувати). Звиклі до приголомшуючої графіки і заплутаних сюжетів комп'ютерних ігор різних рівнів складності за найрізноманітнішими тематичними сюжетами, вони скептично ставляться до будь-яких ігор в житті. Навіщо йти грати в боулінг з друзями, якщо можна не покидаючи зручне крісло, вибити страйк за допомогою мишки?

У випадку з квест кімнатою, відірватися від монітора дійсно варто, адже жодна комп'ютерна гра не здатна подарувати стільки емоцій! Квест-кімната в дійсності переносить вас в самісінький центр подій, де важлива кожна секунда, кожен крок і при цьому не можна натиснути на паузу, щоб гарненько обміркувати наступну дію. Адреналін зашкалює, мозок працює на повну, увагу привертають сотні деталей, логіка намагається зв'язати все в купу, а година часу пролітає непомітно. Погодьтесь, такий насичений букет емоцій разом з мозковим штурмом не подарує жодна інша гра, тим більше за такий короткий проміжок часу.

Варто також зауважити, що квест-кімната - це хороша можливість не тільки перевірити свої аналітичні можливості і здатність працювати в команді, але і проявити лідерські задатки. Хто знає, може, квест-кімната відкриє в вас і інші якості, про які ви навіть не підозрювали. Але одне ми можемо сказати точно: спробувавши один раз розгадати загадку квест-кімнати в Кривому Розі, Києві чи будь-якому іншому місті, обов'язково захочеться відчути, що ви знову «Замкнені».

FAQ

1. Що це таке?
Замкнені — це квест у реальному житті. Вас з друзями зачиняють у кімнаті, повній загадок та головоломок. Ваша мета — за одну годину знайти спосіб вийти.
2. Що трапиться, якщо ми не встигнемо за годину?
Через годину кімната відкривається і гра зупиняється. Для того, щоб дізнатися, чим закінчується історія, Вам доведеться прийти ще раз ;)
3. Скільки осіб можуть брати участь у грі?
У кожного квесту є своє обмеження. У більшості квест-кімнат грає команда, яка складається з 2-4 гравців, в кімнатах формату 3/4 – від 1 до 3 осіб.
4. Нас п'ятеро (або більше) осіб, чи можемо ми грати разом?
Так, ви можете зіграти в квест-кімнаті "Чужі: Возз'єднання" (до 6 осіб), одному з квестів VR 2.0 (теж до 6 осіб) або позмагатися у батлі "Смертельний коктейль" (дві команди до 4 осіб грають один проти одного). Ви також можете просто забронювати кілька кімнат на одній локації і порівняти враження.
5. Як взяти участь у грі?
Перейдіть на сторінку квеста зі списку, виберіть зручну дату та час і забронюйте гру. Приходьте за 5-10 хвилин до початку.
6. Скільки коштує гра?
Вартість гри складає від 400 до 1300 гривень з команди. Вона залежить від формату квесту, дня тижня та часу доби. Найзручніше дивитись ціни ігор на сторінці розкладу.
7. Чи потрібні які-небудь спеціальні знання та вміння?
Спеціальні знання та уміння для успішного проходження гри не потрібні, але вам знадобляться уважність та кмітливість, а також командна робота.
8. Якщо ми не зможемо розгадати яку-небудь загадку?
Якщо під час гри Ви зайдете у глухий кут, можна попросити підказку, і наш оператор обов'язково допоможе.
9. Чи можна подарувати гру?
Так, замовте наш подарунковий сертифікат.
10. У мене залишились ще питання. Що робити?
Просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас чином.