УКР
ENG
рус

Квест у реальному житті

Вас з друзями зачиняють у кімнаті, повній загадок та головоломок. Ваша мета — за одну годину знайти спосіб вийти.

НЕЗАБАРОМ ВІДКРИТТЯ

Квест-кімнати «Замкнені» в м. Київ

Усі пам'ятають комп'ютерні квест-гри «Виберись з кімнати»? Тепер ця розвага доступна в реальному житті! Спробувати свої сили в квест-кімнаті може кожен. Залежно від ваших умінь і вподобань, ви можете замовити квест кімнату в Києві як просту в проходженні, так і з високим рівнем складності.

Квест-кімната стане відмінним варіантом провести час з дітьми від 8 років у Києві. Дитячі квести не тільки розважать дитину, а й позитивно вплинуть на її інтелектуальний розвиток і навчать діяти в нестандартних ситуаціях.

Ми знаємо, що розгадувати загадки і вирішувати всілякі головоломки люблять також і дорослі, тому квест кімнати в Києві «Замкнені» розраховані на широку аудиторію. Ми пропонуємо захопливі квест кімнати категорії «18+», які можуть добряче полоскотати нерви. На цілу годину ви опинитеся в лігві маніяка або збожеволілого від своєї безкарності психопата-канібала і зробите все можливе, щоб залишити свою жахливу темницю і опинитися в безпеці буденного світу. Трилер-квесткімнати Києва забезпечать вам відчуття і враження, які можна порівняти з екстремальними видами спорту, але при цьому ви можете бути абсолютно спокійні за своє здоров'я.

Якщо ж вам до душі більш спокійний спосіб провести час, то у нас ви можете замовити квест кімнату, де ви зможете відчути себе справжнім Джеймсом Бондом або майстерним викрадачем артефактів, або, наприклад, стати справжніми паладином - борцем з чорною магією.

Також, «Замкнені» пропонує дійсно унікальну квест кімнату в Києві, де ви опинитеся на космічній станції і дізнаєтесь, що таке віртуальна реальність.

Наші квест кімнати в Києві розраховані на 2-4 учасників, що забезпечує оптимальну розстановку сил для вирішення завдань і організованої роботи.

Крім того, «Замкнені» пропонує масштабні квести в Києві, які розраховані на дійсно велику кількість учасників (від 50 до 200 осіб). Ця пропозиція стане цікавим варіантом для великих компаній, які хочуть організувати оригінальний корпоратив або тімбілдинг. Переваги такого тімбілдинга і корпоративу в тому, що всі учасники дії повноцінно залучені в процес і можуть проявити свої найкращі риси. Крім того, вирішення нестандартних завдань разом з співробітниками в майбутньому обов'язково допоможе в роботі.

Організатор «Замкнені» пропонує не просто замовити квест-кімнату в Києві, а відчути повне занурення в загадку, пригоди і драйв. Квест-кімната - це перш за все виклик самому собі. Всього за годину ви зможете дізнатися про себе і про своїх партнерів дуже багато. Квест кімната розвине вміння мислити логічно, ви навчитеся всебічно уважно аналізувати ту чи іншу ситуацію, зможете проявити гнучкість розуму, і, звісно ж, зрозумієте принципи командної роботи або проявите лідерські та організаційні здібності.

Квесткімната, незалежно від жанру, може перетворити будь-кого, показати справжній характер і здібності кожної людини. Квести не раз показували, що під маскою спокійного тишка переховувався жорсткий, але харизматичний лідер, а усталена думка про жіночу логіку і слабкість - всього лише стереотип. Але найголовніше, що квест кімната допоможе вам поглянути на себе зі сторони і ближче познайомитися з власним «Я». Критична ситуація, азарт, адреналін мобілізують всі ваші внутрішні резерви, змусять мозок відмовитися від звичних рішень, роками вироблених установок і алгоритмів дій, вишукуючи з пам'яті давно забуті знання і вміння.

Ще одна з переваг такого проведення часу - вартість. Ціна квест кімнати в Києві «Замкнені» дуже демократична. Вартість квесту в Києві, яку ви побачите на нашому сайті, вказана за всіх учасників, а не за одного гравця. Таким чином, наші відвідувачі отримують масу нових яскравих вражень, емоційний вибух  і відкривають нові горизонти в квест кімнаті в Києві зовсім недорого.

Відгуки про наші квест-кімнати в Києві свідчать про те, що ми на вірному шляху. Слідкуйте за нашими оновленнями, нові квесткімнати в Києві ми відкриваємо регулярно.

FAQ

1. Що це таке?
Замкнені — це квест у реальному житті. Вас з друзями зачиняють у кімнаті, повній загадок та головоломок. Ваша мета — за одну годину знайти спосіб вийти.
2. Що трапиться, якщо ми не встигнемо за годину?
Через годину кімната відкривається і гра зупиняється. Для того, щоб дізнатися, чим закінчується історія, Вам доведеться прийти ще раз ;)
3. Скільки осіб можуть брати участь у грі?
У кожного квесту є своє обмеження. У більшості квест-кімнат грає команда, яка складається з 2-4 гравців, в кімнатах формату 3/4 – від 1 до 3 осіб.
4. Нас п'ятеро (або більше) осіб, чи можемо ми грати разом?
Так, ви можете зіграти в квест-кімнаті "Чужі: Возз'єднання" (до 6 осіб), одному з квестів VR 2.0 (теж до 6 осіб) або позмагатися у батлі "Смертельний коктейль" (дві команди до 4 осіб грають один проти одного). Ви також можете просто забронювати кілька кімнат на одній локації і порівняти враження.
5. Як взяти участь у грі?
Перейдіть на сторінку квеста зі списку, виберіть зручну дату та час і забронюйте гру. Приходьте за 5-10 хвилин до початку.
6. Скільки коштує гра?
Вартість гри залежить від формату квесту, дня тижня та часу доби. Найзручніше дивитись ціни ігор на сторінці розкладу.
7. Чи потрібні які-небудь спеціальні знання та вміння?
Спеціальні знання та уміння для успішного проходження гри не потрібні, але вам знадобляться уважність та кмітливість, а також командна робота.
8. Якщо ми не зможемо розгадати яку-небудь загадку?
Якщо під час гри Ви зайдете у глухий кут, можна попросити підказку, і наш оператор обов'язково допоможе.
9. Чи можна подарувати гру?
Так, замовте наш подарунковий сертифікат.
10. У мене залишились ще питання. Що робити?
Просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас чином.
Що по світлу?