УКР
ENG
рус

Квест у реальному житті

Вас з друзями зачиняють у кімнаті, повній загадок та головоломок. Ваша мета — за одну годину знайти спосіб вийти.

НЕЗАБАРОМ ВІДКРИТТЯ
НЕЗАБАРОМ ВІДКРИТТЯ
НЕЗАБАРОМ ВІДКРИТТЯ

Квест-кімната: Харків відкриває квести по-новому

Квести в Харкові - особливо популярний вид розваг (і не тільки серед молоді). І хоча місто студентів пропонує безліч варіантів цікавого відпочинку, жодна інша розважальна програма не зрівняється з квест-кімнатами.

Чим же квест-кімнати приваблюють мільйони людей по всьому світу? Родзинка квесту в емоціях. Кожна окрема квест-кімната здатна по-своєму здивувати гравців, змушуючи їх гарненько струснути мізками, щоб розгадати її загадку. Крім того, завдяки дійсно професійному оформленню, квест-кімнати здатні переконати практично будь-яку людину, що вона знаходиться в іншому світі, де навіть звичайні і непоказні на перший погляд речі приховують глибокий сенс.

У чому ж полягає суть такого квесту? На перший погляд, здавалося б, все дуже просто - потрібно за певний час (як правило, за годину) знайти вихід з кімнати, розгадуючи різного роду загадки. Але, не зважаючи на загальний принцип всіх квестів, кожна квест-кімната має свій унікальний сюжет. Власне, завдяки різноманітності сюжетів, кожен може обрати квест-кімнату до душі.

Квест кімнати в Харкові також розраховані на те, щоб задовольнити людину практично з будь-якими інтересами. Так, любителі наукової фантастики просто зобов'язані розгадати загадку квест-кімнати «Божевільний будинок», де збожеволіла побутова техніка цілком серйозно вирішила влаштувати повстання. А для тих, кого цікавлять шпигунські ігри, команда «Замкнені» створила квест-кімнату «Промисловий шпіонаж», де кожен зможе спробувати себе в ролі таємного агента, якому потрібно добути дуже важливі секретні дані. Погодьтеся, не кожен день випадає можливість хоча б на годину втілитися в супер-шпигуна, яким ви мріяли стати в дитинстві.

Квест-кімната, крім того, - це чудова можливість посилити командний дух. Розуміючи це, багато компаній в Харкові влаштовують для своїх співробітників корпоративи і тімбілдинги в квест-кімнатах. І, що більш красномовно, деякі компанії таким чином перевіряють лідерські задатки тих чи інших співробітників. Так-так, квест - не просто дитяча забава, а й можливість дізнатися багато нового про себе і своїх друзів. Хто знає, яку таємницю вам відкриє квест-кімната ... Уперед до відкриттів під замком!

FAQ

1. Що це таке?
Замкнені — це квест у реальному житті. Вас з друзями зачиняють у кімнаті, повній загадок та головоломок. Ваша мета — за одну годину знайти спосіб вийти.
2. Що трапиться, якщо ми не встигнемо за годину?
Через годину кімната відкривається і гра зупиняється. Для того, щоб дізнатися, чим закінчується історія, Вам доведеться прийти ще раз ;)
3. Скільки осіб можуть брати участь у грі?
У кожного квесту є своє обмеження. У більшості квест-кімнат грає команда, яка складається з 2-4 гравців, в кімнатах формату 3/4 – від 1 до 3 осіб.
4. Нас п'ятеро (або більше) осіб, чи можемо ми грати разом?
Так, ви можете зіграти в квест-кімнаті "Чужі: Возз'єднання" (до 6 осіб), одному з квестів VR 2.0 (теж до 6 осіб) або позмагатися у батлі "Смертельний коктейль" (дві команди до 4 осіб грають один проти одного). Ви також можете просто забронювати кілька кімнат на одній локації і порівняти враження.
5. Як взяти участь у грі?
Перейдіть на сторінку квеста зі списку, виберіть зручну дату та час і забронюйте гру. Приходьте за 5-10 хвилин до початку.
6. Скільки коштує гра?
Вартість гри залежить від формату квесту, дня тижня та часу доби. Найзручніше дивитись ціни ігор на сторінці розкладу.
7. Чи потрібні які-небудь спеціальні знання та вміння?
Спеціальні знання та уміння для успішного проходження гри не потрібні, але вам знадобляться уважність та кмітливість, а також командна робота.
8. Якщо ми не зможемо розгадати яку-небудь загадку?
Якщо під час гри Ви зайдете у глухий кут, можна попросити підказку, і наш оператор обов'язково допоможе.
9. Чи можна подарувати гру?
Так, замовте наш подарунковий сертифікат.
10. У мене залишились ще питання. Що робити?
Просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас чином.