УКР
ENG
рус

Квест у реальному житті

Вас з друзями зачиняють у кімнаті, повній загадок та головоломок. Ваша мета — за одну годину знайти спосіб вийти.

Квест кімната як найкраща командна гра

Квест-кімнати - це абсолютно унікальний ігровий формат, який з'явився не так давно, але вже встиг по всьому світу завоювати популярність і серед завзятих геймерів, і серед тих, хто ніколи іграми не захоплювався. Квест-кімната приваблює, поглинає всю увагу гравців і ніби переносить їх зовсім в інший світ. Це чудова можливість забути про все на світі і на годину перетворитися на абсолютно іншу людину, з іншими турботами й іншим життям.

Квест-кімната (Дніпро, Львів або Київ) - оригінальний варіант і для корпоративу, і для відпочинку з друзями чи сім'єю. Квест здатний зміцнити командний дух, активувати усі резервні можливості мозку, інтуїції і логіки. Мабуть, такі квести в Дніпрі не можуть зрівнятися з жодною іншою розважальною програмою. «Замкнені» пропонує різні квест-кімнати в Дніпрі для дітей і дорослих, тому кожен може потрапити саме в той світ, про який мріє в своїх снах. І хоча існує безліч найрізноманітніших квест-кімнат, створених за мотивами казок, фільмів і книг, всі квести в Дніпрі, Києві, Львові та інших містах мають багато спільного:

  • ви знаходитесь в замкненому просторі;
  • вам з друзями потрібно вирішити, як вибратися з цього простору;
  • і на це все ви маєте ні багато ні мало - годину часу.

Розплутуючи головоломку квест-кімнати, ви зможете не тільки перевірити свої можливості, а й дізнатися багато нового про своїх друзів, побачивши їх у нестандартній ситуації, де від кожного рішення і дії залежить результат гри. До речі, якщо за годину команда не вирішить поставлену задачу, квест зупиняється, двері відчиняються, а вам залишається тільки здогадуватися, у чому ж все-таки була розгадка. Але це не привід впадати у відчай і падати духом, а скоріше стимул повернутися і спробувати інший підхід, який може привести вас до перемоги.

Всього за годину квест-кімната подарує вам цілу купу різних емоцій, перенесе в абсолютно інший загадковий світ, розбурхавши уяву і викликавши сплеск адреналіну, якого нам так іноді не вистачає в повсякденному житті. Заінтриговані? Уперед до пригод разом із «Замкнені»!

FAQ

1. Що це таке?
Замкнені — це квест у реальному житті. Вас з друзями зачиняють у кімнаті, повній загадок та головоломок. Ваша мета — за одну годину знайти спосіб вийти.
2. Що трапиться, якщо ми не встигнемо за годину?
Через годину кімната відкривається і гра зупиняється. Для того, щоб дізнатися, чим закінчується історія, Вам доведеться прийти ще раз ;)
3. Скільки осіб можуть брати участь у грі?
У кожного квесту є своє обмеження. У більшості квест-кімнат грає команда, яка складається з 2-4 гравців, в кімнатах формату 3/4 – від 1 до 3 осіб.
4. Нас п'ятеро (або більше) осіб, чи можемо ми грати разом?
Так, ви можете зіграти в квест-кімнаті "Чужі: Возз'єднання" (до 6 осіб), одному з квестів VR 2.0 (теж до 6 осіб) або позмагатися у батлі "Смертельний коктейль" (дві команди до 4 осіб грають один проти одного). Ви також можете просто забронювати кілька кімнат на одній локації і порівняти враження.
5. Як взяти участь у грі?
Перейдіть на сторінку квеста зі списку, виберіть зручну дату та час і забронюйте гру. Приходьте за 5-10 хвилин до початку.
6. Скільки коштує гра?
Вартість гри залежить від формату квесту, дня тижня та часу доби. Найзручніше дивитись ціни ігор на сторінці розкладу.
7. Чи потрібні які-небудь спеціальні знання та вміння?
Спеціальні знання та уміння для успішного проходження гри не потрібні, але вам знадобляться уважність та кмітливість, а також командна робота.
8. Якщо ми не зможемо розгадати яку-небудь загадку?
Якщо під час гри Ви зайдете у глухий кут, можна попросити підказку, і наш оператор обов'язково допоможе.
9. Чи можна подарувати гру?
Так, замовте наш подарунковий сертифікат.
10. У мене залишились ще питання. Що робити?
Просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас чином.
Що по світлу?