УКР
ENG
рус
акція

Смертельний Коктейль Є безперебійне живлення

Душею нашого тихого та затишного закладу завжди був бармен. Вiн вітався з постійними відвідувачами по імені, підтримував будь-яку розмову та відмінно робив найпопулярніші коктейлі.
Вчора його вбили у власному барі. Причому це вочевидь зробив хтось зі своїх. Ви – молоді співробітники ФБР, і вам необхідно розкрити справу, поки її не віддали цим телепням з міської поліції. Щоб зрозуміти, що тут відбулося, доведеться розшукати всі докази, розкрити таємниці “веселого та дружного” колективу, знайти вбивцю та зрозуміти його мотив. І, звісно, часу у вас на все не більше 45 хвилин – доки не повернулися “колеги”.
Стане ця справа трампліном у кар`єрі чи першою суворою доганою із занесенням в особисту справу, залежить тільки від вас.


БАТЛ – це формат, в якому дві команди можуть змагатися одна з одною в режимі реального часу і бачити прогрес суперника, що дуже захоплює. Квест-кімнату створено в двох примірниках, в кожному з яких встановлено шкалу прогресу вашої команди та команди суперника. За 45 хвилин ви з`ясуєте, хто швидше розв`язує наші загадки.


Крім того, ви можете грати в цій кімнаті і одною командою. В такому випадку, умови гри будуть ті ж самі, що і в звичайних квест-кімнатах.

Квест розрахований на одну чи дві команди, 2-4 гравця кожна

Тривалість квесту: 45 хвилин

Мінімальний вік учасника: від 16 років

Місце проведення: Київ

вул. Саксаганського, 45

Телефон: +380 97 862 69 67


Забронювати час


Фото учасників
 

17 відгуків про квест:

 
Dimas
були Замкнені 35 хвилин
17.02.2024
 

Проходили цей квест одразу після ліфту. Смертельна суміш виявився цікавішим, захоплюючим. Незважаючи на те що це був другий квест поспіль, атмосфера викликала запал і азарт. Ця кімната йде в перелік найцікавіших кімнат замкнених.

 
Що по світлу?